


Трійник натяжний равний 25-20-25 Raf-Germany (системи PUSH)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Трійник натяжний редукційний - латунна муфта призначена для створення з'єднань в системах труб зшитого поліетилену PEX-A, PEX-B, PEX-C, PERT. Використовується в системах питного, господарського, технологічного, холодного і гарячого водопостачання, опалення, стисненого повітря.
Фітинг виготовляється з латуні методом гарячого штампування. З'єднувачі мають спеціально профільовані штуцери, які вставляються в розширений кінець труби. А потім на з'єднання натягується латунне кільце за допомогою ручного або гідравлічного преса.
Труба герметично фіксується кільцем на штуцері з'єднувача. В системі Raf-Germany з'єднувачі універсальні для всіх типів труб з товщиною стінки 16х2.2 / 20х2.8 / 25х3.5 / 32х4.4.
Технічні характеристики
| Гарантія, років: | 7 |
| Матеріал корпусу: | Латунь |
| Середній повний термін служби, років: | 20 |
| Різьба: | В |
| Клас точності різьби: | А (ISO7/2) |
| Насічка на різьбі: | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Материал тройника | Латунь |
| Покрытие | Латунь |
| Условный проход | 20 мм |
| Тип присоединения | Обжимное |
| Рабочая среда | Жидкая среда, Неагрессивная среда, Вода, Воздух |
| Рабочее давление | 10 бар |
| Вес | 0.153 кг |
| Гарантийный срок | 20 лет |
| Диаметр первого торца корпуса | 25 мм |
| Диаметр второго торца корпуса | 25 мм |
| Диаметр горловины | 20 мм |
| Назначение | Водопровод внутренний |
| Цвет | Желтый |
| Наружный диаметр | 25 мм |
| Соединение американка | Да |
| Вид муфты | Комбинированная |
| Материал муфты | Латунь |
- Цена: 285,14 ₴