


KWC-100 Установка каналізаційна Н=10М, Q=14,5кбМ, P=600 Вт
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
КАНАЛІЗАЦІЙНІ ПОБУТОВІ УСТАНОВКИ KWC-100 KWC-400 UP KWC-450 KWC-S
Призначення та сфера застосування
Каналізаційні побутові установки призначені для забезпечення стоку із сантехнічного обладнання, коли немає можливості використовувати дренажну трубу, а також у тому випадку, коли вода не в змозі самостійно витекти у каналізацію. Установка для каналізації може використовуватись для обладнання приватних будинків та приміщень.
Насосна частина
Корпус: технополімер.
Робоче колесо: технополімер.
Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
Механічне ущільнення.
Вихідний патрубок: технополімер.
Ріжучий механізм: нержавіюча сталь.
Механічне ущільнення: керамографіт.
Умови використання
- Рідина, що перекачується: вода не повинна містити жорстких домішок і довговолокнистих структур. Максимальний розмір частинок трохи більше 5 мм. Спосіб встановлення насоса: поверхневий. Встановлення насосу: горизонтальне. Спосіб очищення: механічний. Двигун
- Тип двигуна: асинхронний двополюсний із короткозамкненим ротором. Обмотки статора: 100% мідь. Напруга: 220-240 В Частота: 50 Гц Клас захисту: IP X4, модель KWC-S IP X7 Рівень гучності: 30~55dB Режим роботи: повторно короткочасний. Вбудований в обмотку двигуна захист від перегріву з автоматичним перезапуском
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вид насоса | Канализационная установка |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Пропускная способность | 14.5 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Повышение давления | Нет |
| Качество воды | Грязная |
| Вес | 8.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Горизонтальная |
| Материал корпуса | Пластик |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
- Цена: 7 067,90 ₴