




KWC-S Установка каналізаційна Н=7М, Q=6кбМ, P=200 Вт
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
КАНАЛІЗАЦІЙНІ ПОБУТОВІ УСТАНОВКИ KWC-100 KWC-400 UP KWC-450 KWC-S
Призначення та сфера застосування
Каналізаційні побутові установки призначені для забезпечення стоку із сантехнічного обладнання, коли немає можливості використовувати дренажну трубу, а також у тому випадку, коли вода не в змозі самостійно витекти у каналізацію. Установка для каналізації може використовуватись для обладнання приватних будинків та приміщень.
Насосна частина
Корпус: технополімер.
Робоче колесо: технополімер.
Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
Механічне ущільнення.
Вихідний патрубок: технополімер.
Ріжучий механізм: нержавіюча сталь.
Механічне ущільнення: керамографіт.
Умови використання
- Рідина, що перекачується: вода не повинна містити жорстких домішок і довговолокнистих структур. Максимальний розмір частинок трохи більше 5 мм. Спосіб встановлення насоса: поверхневий. Встановлення насосу: горизонтальне. Спосіб очищення: механічний. Двигун
- Тип двигуна: асинхронний двополюсний із короткозамкненим ротором. Обмотки статора: 100% мідь. Напруга: 220-240 В Частота: 50 Гц Клас захисту: IP X4, модель KWC-S IP X7 Рівень гучності: 30~55dB Режим роботи: повторно короткочасний. Вбудований в обмотку двигуна захист від перегріву з автоматичним перезапуском
| Модель | Мощность, Вт | Q max (л/мин) |
H max(м) | Максимальная температура воды | Размер входных патрубков (мм) |
|
| Вертикальный | Горизонтальный | |||||
| KWC-100 | 600 | 240 | 10 | 100 | 90℃ | 2×40 + 1×100 |
| KWC-400 UP | 400 | 145 | 8 | 80 | 65℃/ 1 час 80℃ | 3×40 + 1×100 |
| KWC-450 | 400 | 100 | 8 | 80 | 65℃/ 1 час 80℃ | 4×40 + 1×100 |
| KWC-S | 200 | 100 | 7 | 70 | 75℃/ 1 час 85℃ | 2×40 |
| Модель | Вес брутто, кг | Длина упаковки, мм | Ширина упаковки, мм | Высота упаковки,мм |
| KWC-100 | 8,5 | 450 | 255 | 340 |
| KWC-400 UP | 7,5 | 450 | 245 | 355 |
| KWC-450 | 7,5 | 460 | 245 | 355 |
| KWC-S | 5 | 380 | 225 | 240 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вид насоса | Канализационная установка |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 7 м |
| Пропускная способность | 6 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 200 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Повышение давления | Нет |
| Глубина до зеркала воды | 7 м |
| Качество воды | Грязная |
| Вес | 5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Горизонтальная |
| Материал корпуса | Пластик |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
- Цена: 6 302 ₴