




Циркуляційний насос частотний TATRA-line TESP-AUTO 25-80/130 (з кабелем)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Енергозберігаючий циркуляційний насос TESP-AUTO – це різновид централізованого циркуляційного насоса, обладнаного електронною системою керування. Цей насос призначений для перекачування чистої води та може використовуватись для циркуляції води в системах опалення.
Насос працює:
– в автоматичному режимі.
– у нічному режимі
– у режимі постійного тиску.
– у режимі пропорційного натиску.
Робоча рідина: нев'язка, хімічно неагресивна, без волокнистих включень чи механічних домішок.
Бренд Tatra-line
Країна реєстрації бренду Польща
Напруга мережі 220 В
Номінальний тиск 10 бар
Макс. температура 110 °C
Тип 25-80/130
Потужність 5x50 Вт
Натиск 8/6/2 м
Продуктивність 60 л/хв
Розмір підключення 1" дюйм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tatra |
| Страна производитель | Польша |
| Максимальный напор | 8 м |
| Пропускная способность | 3.6 куб. м/час |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность (W) | 0.05 кВт |
| Перекачиваемые среды | Чистая вода |
| Установка насоса | Горизонтальная/вертикальная |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 110 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
| Материал корпуса | Чугун |
| Тип присоединения | Муфтовое |
| Переключение скоростей | Автоматическое |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
| Вес | 3.2 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал корпуса насоса | Алюминий |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 130 мм |
| Длина | 126 мм |
| Высота | 99 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
- Цена: 3 240 ₴