
Труба металлоплатикова безшовна Herz 16*2,0 (200 метрів)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Труба металопластикова Herz 16х2 мм бухта 200 м
Труба металополімерна HERZ 16х2 мм призначена для систем теплої підлоги, систем опалення, систем гарячого та холодного водопостачання. Це багатошарова композитна конструкція, що складається з внутрішньої та зовнішньої труби з поліетилену та алюмінієвої труби між ними, з'єднаною поздовжнім зварним швом. Складові частини композитної труби з'єднані між собою спеціальним клеєм.
Алюмінієвий шар забезпечує:
Механічну міцність труби;
Антидифузний захист закритих систем опалення;
Зниження лінійного подовження труби.
Таке поєднання матеріалів дозволяє ефективно поєднати позитивні властивості полімерів та металів.
Переваги:
Гнучкість – висока стійкість до зламів. Допустимий радіус вигину 5d;
Надійність – виготовлені згідно з нормами DIN 4726. Термін експлуатації 50 років;
Низька киснева проникність – ступінь дифузії кисню становить 0,02 г/м3 на добу;
- Надійність з'єднань - довжина бухти 200 м дозволяє укладати змійовики потрібної довжини без будь-якого стику; Зносостійкість і невибагливість - не схильна до корозії, покрита захисним шаром етиленвінілового спирту. Внутрішній шар стійкий до стирання та не сприяє накопиченню відкладень. Стійка в лужному та кислому середовищі. Нечутлива по "блукаючим" струмам.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Herz |
| Страна производитель | Австрия |
| Область применения трубы | Для горячего водоснабжения, Для систем кондиционирования, Для питьевой воды, Для систем отопления |
| Сечение трубы | Круглое |
| Наружный диаметр | 16 мм |
| Внутренний диаметр | 12 мм |
| Толщина стенки трубы | 2 мм |
| Минимальная рабочая температура | 2 град. |
| Максимальная рабочая температура | 95 град. |
| Максимальная кратковременно допустимая температура | 100 град. |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Разрушающее давление | 13 бар |
| Минимальный радиус изгиба вручную | 150 мм |
| Радиус изгиба с применением инструмента (трубогиба, кондуктора) | 100 мм |
| Объем воды | 0.09 л/м |
| Длина бухты | 100 м |
| Цвет | Белый |
- Цена: 37,90 ₴