
Труба металлопластикова безшовна Krakow 16*2,0 (200 метрів) Польща
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Біла металопластикова багатошарова універсальна труба Krakow призначена для монтажу внутрішніх систем центрального опалення та систем водопостачання холодної і гарячої води.
Металопластикова труба Kisan виготовлена з алюмінієвої труби, покритої всередині і зовні щільним структурованим поліетиленом. Металопластикова труба Krakow захищена від проникнення кисню всередину і довговічна в експлуатації.
Металопластикову трубу Krakow можна з’єднювати з трубами інших типів за допомогою фітингів. Вона є стійкою до утворення нальоту на внутрішній поверхні і має найменший коефіцієнт лінійного розширення. Труба Krakow представлена в бухтах різної довжини, діаметру і товщиною стінки 2 мм.
Переваги та особливості:
- висока міцність;
- пластичність;
- теплопровідність ;
- відсутність конденсату і шорсткості;
- швидкий монтаж у важкодоступних місцях;
- мінімальний набір інструментів для монтажу;
- просте обслуговування;
- довговічність;
- стійкість до гідравлічних ударів в системі;
- стабільність форми після монтажу.
Характерисики:
- Країна виробник – Польща
- Діаметр – 16 мм
- Товщина стінки – 2,0 мм
- Температура робоча до – 95 °C
- Тиск робочий для t ≤ 60 °C – 10 bar
- Тиск робочий для 60 °C < t < 90 °C – 0,6 bar
- Об’єм води – 0,09 л/м
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Purflux |
| Страна производитель | Польша |
| Область применения трубы | Для горячего водоснабжения, Для систем кондиционирования, Для питьевой воды, Для систем отопления |
| Сечение трубы | Круглое |
| Наружный диаметр | 16 мм |
| Внутренний диаметр | 12 мм |
| Толщина стенки трубы | 2 мм |
| Минимальная рабочая температура | 2 град. |
| Максимальная рабочая температура | 95 град. |
| Максимальная кратковременно допустимая температура | 100 град. |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Разрушающее давление | 13 бар |
| Минимальный радиус изгиба вручную | 150 мм |
| Радиус изгиба с применением инструмента (трубогиба, кондуктора) | 100 мм |
| Объем воды | 0.09 л/м |
| Длина бухты | 200 м |
| Цвет | Белый |
- Цена: 24,60 ₴