
Радіатор сталевий WARME 500x1200 тип 22 Німеччина
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Сталевий радіатор WARME - це панельний сталевий радіатор німецького виробництва. Особливістю радіаторів є можливість підключення радіатора відразу на двотрубну систему, а при використанні відповідної арматури, є можливість приєднання і на однотрубну систему.
Переваги сталевих радіаторів WARME:
малий об'єм води сталевого панельного радіатора,
швидке нагрівання та економія енергії,
сучасний дизайн,
високоякісна обробка поверхні сталевого панельного радіатора,
компактність сталевого радіатора при підвищеній тепловій віддачі,
зручність та простота монтажу з прихованим підведенням труб.
Сталевий радіатор німецького виробника-WARME виготовлений з високоміцної сталі товщиною 1.2мм що дозволяє встановлювати радіатори опалення WARME на центральне опалення при тиску 10 атм.
Сталеві радіатори німецького виробництва важче ніж звичайні. Саме цей показник продовжує термін експлуатації до 20 років.
Торгова марка WARME є прямим конкурентом такого бренду як Korado і нічим не поступається цією батареєю для будинку офісу та квартири.
Основні характеристики
Країна виробник Німеччина
Максимальна температура теплоносія 95.0 (град.)
Максимальний робочий тиск 8.0 (бар)
Випробувальний тиск 12.0 (бар)
Конструкція радіатора Панельна
Тип радіатора 22
Спосіб підключення Бокове
Колір Білий
Гарантійний термін 120 (міс)
Стан Новий
Габаритні та приєднувальні розміри
Висота 500.0 (мм)
Глибина
100.0 (мм
Товщина листа панелі радіатора 1.2 (мм)
Комплектація
Кронштейн Так
Кран Маєвського Так
Заглушка Так
Додаткові характеристики
Тип 22
Підключення теплоносія
G 1/2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WARME KRAFT |
| Країна виробник | Німеччина |
| Теплова потужність | 2315 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 95 град. |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Випробувальний тиск | 12 бар |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Тип радіатора | 22 |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 5.05 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.2 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
| Термоголовка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кран Мавського | Так |
- Ціна: 4 114,70 ₴