




Фільтр механічного очищення гарячої води 1/2" DN15 RAF-Germany самоочисний з манометром Німеччина
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр механічного очищення гарячої води 1/2" RAF-Germany самоочисний з манометром
Самопромивной фільтр механічного очищення для гарячої води з можливістю видалення накопичених забруднень без вилучення сітчастих вставок (промивний фільтр). Передбачені дренажний кульової кран зі штуцером для підключення шланга і манометр для контролю рівня забрудненості сіток.
Характеристики
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Бренд | Raftec |
| Призначення | для ГВ |
| Тип виробу | самопромивний фільтр |
| Різьба | ВЗ |
| Робочий тиск | 12 бар |
| Матеріал колби | латунь |
| Діаметр штуцера під шланг | 14 мм |
| Розмір різьблення для зливного клапану | 3/8 дюйм |
| Підключення манометра | 1/4 дюйм |
| Розмір сітки фільтруючого матеріалу | 100 мкм |
| Пропускна спроможність | 2.6 м3/год |
| Максимальна температура рідини, що перекачується | від 5 до 70 °C |
| Номінальний тиск | 40 бар |
| Розмір підключення | 1/2 дюйм |
| Колір | нікель |
| Матеріал корпуса | латунь |

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип фільтра грубої очистки | Сітчастий |
| Умовний прохід | 15 мм |
| Робоче середовище | Вода, Повітря, Рідке середовище, Неагресивне середовище |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.614 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Виробник | Raftec |
| Додаткові характеристики | |
| Число ступенів очищення | 1 |
- Ціна: 1 297,44 ₴
