



Змішувач для ванної VNT-302KB (EURO) чорний короткий Чехія 5 років гарантія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для ванни з поворотним виливом VNT-302KB (EURO) має замінний запірний елемент - картридж з керамічними пластинами діаметром 35 мм. Встановлюється на труби холодної та гарячої води, вмонтовані у стіну. Закріплюється за допомогою ексцентриків, які йдуть у комплекті разом із гумовими прокладками, декоративними чашками, шлангом та лійкою.
Поверхня змішувача нічим не покрита: нержавіюча сталь SUS 304, з якої виконаний корпус, цього не вимагає.
- Довжина виливу 350 мм.
- Перемикач на душ - Euro.
- Поставляється у фірмовій коробці MX.
На корпус змішувача у ванній кімнаті VNT-302KB (EURO) надається гарантія 5 років, а на комплектуючі - 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Venta |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 180 град. |
| Монтаж | Настінний |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 2.495 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Висувний вилив | Так |
| Поверхня | Матова |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Термостат | Ні |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр монтажних отворів | 20 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма излива | довгий |
| Ручний душ | Так |
| Излив | поворотний |
| Механізм змішування | картридж 35 |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Крiплення | настінний |
| Тип змішувача | одноважільний |
- Ціна: 3 128 ₴