




Покришка з камерою 4.80/4.00-8, (4PR) "Шосейка" Range Load "B"
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина 4.80/4.00-8 з нормою шаровості 4PR з камерою в комплекті.
Підходить на диск 8 дюймів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Камера |
| Користувальницькі характеристики | |
| PR, норма шарності | 4PR |
| Діаметр колеса/диска | 8" |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Навантаження, кг | 270 |
| Посадковий діаметр шини | 8" |
| Призначення | Легкові |
| Шина | пневматична |
| Ширина шини | 4" |
| Ширина шини, дюйм | 4 |
- Ціна: 661,48 ₴