




Ступиця на пром-підшипниках (6204) під вісь 20мм, L= 90мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ступиця 90мм на кулькових підшипниках під вісь 20мм. Кріплення під чотири болти М10 (76х76х110)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональне розбовтування | 110 мм |
| Довжина стопи, мм | 90 |
| Отвір під болти | 10 мм |
| Майданчик | 100 мм х 100 мм |
| Подшипник | 6204-RS |
| Розбовтування | 78 мм |
| Тип техніки | Сільська техніка |
| Товщина металу | 4 мм |
- Ціна: 288,88 ₴