




Шини з камерою на мотоблок 5.00-10 75J (6PR) Max.Load 367кг, TUBELLES
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка гумова 5.00-10P 10PR всесезонна з зовнішнім діаметром 510 мм, завширшки 130 мм розроблена за всіма вимогами та стандартами експлуатації мотоблоків (Zubr, Мотор Січ, Кентавр, ДТЗ, Салют, Caiman, Titan, Булат), культиваторів (Техас, Вепр, Polaris, Бомет, Новута) та інгшого сільськогосподарського, садового обладнання. Максимальна вантажність шини 5.00х10 до 225 кг. Покришка з малюнком протектора "ялинка, крапка", виготовлена з чорної гуми з нормою шарованості 10PR, витримує максимальний тиск — 2 бари (200 кПа), забезпечена прогумованим ніпелем і підходить на диск 10 дюймів. Наша гума котиться без шуму та вібрацій, добре амортизує на будь-якій поверхні — твердий бетон, жорсткий ґрунт, пухкий ґрунт тощо. Температурний режим експлуатації покришок на мінітрактор від -30 °C до +50 °C.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Індекс навантаження шини | 75 |
| Індекс швидкості | J |
| Вид шини | Радіальна |
| Зовнішній діаметр шини | 23" |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Навантаження, кг | 367 |
| Норма шарності | 6 PR |
- Ціна: 1 108,60 ₴