




Покришка з камерою 6.00-16 на мінітрактор, мотоблок. 50% резины (8PR)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина 6.00-16 з камерою на міні-трактор, мотоблок, розроблена за всіма вимогами та стандартами експлуатації мотоблоків (Зубр, Мотор Січ, Нева, ДТЗ, Салют, Кайман, Садко, Файтер), культиваторів (Texas, Кріт, КПС, Бомет, Novaто) та іншого сільськогосподарського, садового обладнання.
Покришка з малюнком протектора "ялинка", виготовлена з 50% чорної гуми з нейлоновим кордом у 8 шарів (8PR).
Кількість шипів/зуб: 34шт.
Максимальна вантажність шини до 650 кг.
Температурний режим експлуатації покришок від -30 до +50 градусів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шини | Радіальна |
| Зовнішній діаметр шини | 27.5" |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| PR, норма шарності | 8 |
| Навантаження, кг | 650 |
| Тип | Камера |
- Ціна: 3 118,80 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.