




Покришка 225/40-10 (4PR) "ABAISHA" 58М (TL)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкамерна покришка 225/40-10 "ABAISHA" STD. RIM 7.00
Гума виготовлена з чорної еластичної гуми з нейлоновим кордом 4 шари (4PR), підходить на диск 10 дюймів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wanda |
| Країна виробник | Китай |
| Висота профілю шини | 30 |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 225 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| PR, норма шарності | 4 |
| Індекс швидкості | C |
| Діаметр диска, дюйм | 6 |
| Максимальне навантаження | 236 кг |
| Матеріал | гума 45% |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Тип | Диск |
| Ширина покришки (см) | 22 |
- Ціна: 1 545,60 ₴