-17%










Покришка 4.10/3.50-6 (4PR), Range - "B" (TT), "WANDA COMPASS"
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камерна шина "WANDA COMPASS" 4.10/3.50-6, підходить на диск 6".
Виробництво відомого Китайського бренду "WANDA COMPASS"
Покришка хорошої якості, з вмістом 50% гуми.
Камера в комплект не входить.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wanda |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс швидкості | B |
| Тип шини | Радіальна |
| Висота профілю шини | 60 |
| Діаметр диска, дюйм | 6 |
| Зовнішній діаметр шини | 12" |
| Матеріал | гума 50% |
| Навантаження, кг | 120 |
| Норма шарності | 4 PR |
| Посадковий діаметр шини | 6" |
| Шина | пневматична |
| Ширина шини | 80 мм |
- Ціна: 345 ₴
