




Покришка 4.00-10 безкамерна (TL), (8PR), Range Load "D"
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкамерна шина 4.00-10 з нормою шаровості 8PR, на диск 10 дюймів.
Максимальне навантаження 280кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| PR, норма шарності | 8 |
| Індекс швидкості | D |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Зовнішній діаметр шини | 17.5" |
| Навантаження, кг | 280 |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Призначення | Легкові |
| Шина | пневматична |
| Ширина шини | 4" |
- Ціна: 798,10 ₴
