




Покришка 4.10/3.50-6 камерна (TT), Load Range B, (4PR), "Deli Tire" Індонезія
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина на тачку розмір 4.10/3.50-6 з вмістом 50% гуми, чотири шари нейлонового корду (4PR).
Покришка використовується на садово-будівельних тачках, візках, дитячих квадроциклах і багі.
Виробництво відомого Індонезійського бренду "Deli Tire".
Покришка дуже хорошої якості.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Deli Tire |
| Країна виробник | Індонезія |
| Вид шини | Радіальна |
| Посадковий діаметр шини | 6" |
| Стан | Новий |
| Тип | Камерна "TT" |
| Ширина шини | 3.50" |
| Користувальницькі характеристики | |
| PR, норма шарності | 4 |
| Індекс швидкості | B |
| Діаметр | 350 " |
| Діаметр диска, дюйм | 6 |
| Навантаження, кг | 205 |
| Тип комплектуючого | Покришка |
- Ціна: 460 ₴