




Шина 6.00-13 (12PR), MAX. LOAD 650kg
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка 6.00-13 має 12 шарів нейлонового корду (12PR)
Посадковий діаметр покришки: R13
Максимальне навантаження: 650кг
Виробництво Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Max |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шини | Радіальна |
| Зовнішній діаметр шини | 25" |
| Посадковий діаметр шини | 13" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| PR, норма шарності | 12 |
| Тиск повітря в колесі, кПа | 420 |
| Діаметр шини, мм | 570 |
| Навантаження, кг | 650 |
| Шина | пневматична |
- Ціна: 2 346 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.