




Шина з камерою 4.50-12 на мотоблок, (ТТ), 8PR, SUPER STEEL CORD для зубра/причепа
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка з камерою 4.50-12 на мотоблок, причіп, створена за всіма вимогами і стандартами експлуатації мотоблоків (Zubr, Мотор Січ, Нева, МТЗ, Zirka, Caiman, Титан, Bizon), культиваторів (Техас, Вепр, Polaris, Бомет, Новато) та іншого сільськогосподарського, садового обладнання.
Покришка виконана з чорної гуми з нейлоновим кордом у 8 шарів (8PR).
Температурний режим експлуатації покришок на мотоблок від -30 до +50 градусів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МТЗ |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шини | Радіальна |
| Зовнішній діаметр шини | 21" |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Тип | Камерна "TT" |
| Тип шини для спецтехніки | Пневматична |
| Ширина шини | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Навантаження, кг | 412 |
| Норма шарності | 8 PR |
- Ціна: 1 493,62 ₴

