




Покришка 5.00-10 52Е (6PR) на "Зубр", "Кентавр", причіп, "DNEPR"
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина 5.00-10 на мотоблок, причіп та ін. техніку з диском 10 дюймів.
Покришка хорошої якості, вміст гуми 50% (м'яка).
Норма шаровості: 6PR (6 шарів нейлонового корду).
Покришка камерою не комплектується.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KAMA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс навантаження шини | 52 |
| Індекс швидкості | E |
| Тип шини | Радіальна |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Норма шарності | 6 PR |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Призначення | Селгосптехніка |
| Тип | Камерна "TT" |
| Ширина шини | 5" |
- Ціна: 1 389,20 ₴