




Шина з камерою 5.00-12 85J, 8PR "GENERAL" (ТТ) для зубра/причепа
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка з камерою 5.00-12 на мотоблок, причіп, міні-трактор, мотоцикли триколісні.
Створена за всіма вимогами і стандартами експлуатації мотоблоків (Zubr, Мотор Січ, Нева, МТЗ, Zirka, Caiman, Титан, Bizon), культиваторів (Техас, Вепр, Polaris, Бомет, Новато) та іншого сільськогосподарського, садового обладнання.
«Всюдихідна» покришка виконана з чорної гуми, містить 8 шарів нейлонового корду (8PR).
Температурний режим експлуатації покришки від -30 до +50 градусів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Індекс навантаження шини | 85 |
| Індекс швидкості | J |
| Вид шини | Радіальна |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Тип | Камерна "TT" |
| Тип шини для спецтехніки | Пневматична |
| Ширина шини | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Навантаження, кг | 515 |
| Норма шарності | 8 PR |
- Ціна: 1 403 ₴
