


Покришка 200х50 на самокат, гіроборд, гіроскутер, "WANDA COMPASS" (50% гуми)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина 200х50, використовується на електросамокатах, велобігах, гіробордах і гіроскутерах.
Виробництво відомого Китайського бренда "WANDA".
Покришка гарної якості, з вмістом 50% гуми.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wanda |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 200 " |
| Посадковий діаметр шини | 95 мм |
| Тип | Колеса для самокатів |
| Тип комплектуючого | Покришка |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 153,18 ₴