




Покришка 100/90-19 М/С 63J (8PR) LOAD RANGE D, "КАМА" (ТТ) CROSS
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кросова машина 100/90-19 "Kama" з малюнком протектора "квадратний шип".
"Kama" — виробництво Китай, який давно зарекомендував себе як середній за якістю і низький за ціною. Покришки дуже витривалі та м'які, цілком можуть конкурувати, не поступаючись як з Індонезійськими та Тайванськими виробниками.
Для кросу ця шина буде чудовим вибором за невеликою ціною.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | KAMA |
| Країна виробник | Китай |
| Індекс навантаження шини | 63 |
| Індекс швидкості | J |
| Посадковий діаметр шини | 19" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 19" |
| Навантаження, кг | 272 |
| Норма шарності | 8 PR |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Тип | Шина |
- Ціна: 1 840 ₴
