




Покришка 130/60-13 шина без камерна TL (6PR), "Gama"
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Без камерна шина 130/60-13 "Gama" використовується на скутерах, мопедах, мотоциклах із диском 13 дюймів.
Покришка виробництва відомого Китайського бренда "Gama".
Шина гарної якості з вмістом 50% гуми та шестишарового нейлонового корду.
Підходить на мотоцикл Yamaha, Kawasaki, Lifan, BMW
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Gama |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шини | Радіальна |
| Висота профілю шини | 60 |
| Зовнішній діаметр шини | 18" |
| Посадковий діаметр шини | 13" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Навантаження, кг | 250 |
| Норма шарності | 8 PR |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Тип | Шина |
| Тип мототехніки | Мопед, Моторолер, Скутер |
- Ціна: 1 104 ₴

