


Покришка з камерою 4.00-10 (6PR), «WANDA COMPASS» (LOAD RANGE «C»)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина камерна 4.00-10 «WANDA COMPASS» використовується на скутерах, мопедах, мотоциклах з диском 10 дюймів.
Покришка виробництва відомого китайського бренду «WANDA».
Шина хорошої якості з вмістом 50% гуми і шестишарового нейлонового корду.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Wanda |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шини | Радіальна |
| Зовнішній діаметр шини | 18" |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс швидкості | C |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Навантаження, кг | 290 |
| Норма шарності | 6 PR |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Тип | Камера |
| Тип мототехніки | Мопед, Моторолер, Скутер |
- Ціна: 828 ₴