-18%










Покришка 3.00-10 49G, без камерна (TL), Load Range "C",(8PR), "ВЕЗДЕХОД"
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна без камерна (TL) покришка розміром 3.00-10.
Шина хорошої якості з вмістом 50% гуми.
Має 8-ми шаровий нейлоновий корд (8PR) + 2 шари на боковинах/профілі.
Ця покришка ідеально підходить для скутерів, мопедів і маленьких мотоциклів.
Вона забезпечує відмінне зчеплення з дорогою і довгий термін служби.
Покришка абсолютно нова і готова до встановлення.
Покришка підвищеного проходження.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Індекс навантаження шини | 49 |
| Вид шини | Радіальна |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 3" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс швидкості | C |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Навантаження, кг | 185 |
| Норма шарності | 8 PR |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Тип | Шина |
| Тип мототехніки | Мопед, Моторолер, Скутер |
- Ціна: 759 ₴

