



Покришка 3.00-10 безкамерна - TL, (4PR)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна мотоциклетна без камерна покришка 3.00-10.
Ця покришка ідеально підходить для скутерів, мопедів і маленьких мотоциклів. Вона забезпечує чудове зчеплення з дорогою й довгий термін експлуатації. Покришка абсолютно нова та готова до встановлення.
Шина гарної якості з вмістом 50% гуми та 4 шари нейлонового корду.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шини | Радіальна |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 3" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Навантаження, кг | 185 |
| Норма шарності | 4 PR |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Тип | Шина |
| Тип мототехніки | Мопед, Моторолер, Скутер |
- Ціна: 566,72 ₴