




Покришка 3.00-10 без камерна TL (8PR), "ВЕДІЙД", "GENERAL STYLE"
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Без камерна шина 3.00-10 використовується на скутерах, мопедах із диском 10 дюймів.
Покришка підвищеного проходження.
Шина гарної якості з вмістом 50% гуми та 8 шарів нейлонового корду.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Deli Tire |
| Країна виробник | Індонезія |
| Вид шини | Радіальна |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 3" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс швидкості | B |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Навантаження, кг | 150 |
| Норма шарності | 4 PR |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Тип мототехніки | Мопед, Моторолер, Скутер |
- Ціна: 837,20 ₴