




Покришка 3.00-10 (17х3.0) камерна (TT), 4PR, Load Range B, "Chao Yang"
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камерна шина 3.00-10 (17х3.0) "Chao Yang" використовується на скутерах, мопедах із диском 10 дюймів.
Покришка виробництва відомого Китайського бренда "Chao Yang".
Шина гарної якості з вмістом 50% гуми, 4 шари нейлонового корду - 4PR.
Максимальне навантаження "LOAD RANGE" - 150 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Chaoyang |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шини | Радіальна |
| Зовнішній діаметр шини | 17" |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Стан | Новий |
| Тип | Камерна "TT" |
| Ширина шини | 3" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс швидкості | B |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Навантаження, кг | 150 |
| Норма шарності | 4 PR |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Тип мототехніки | Мопед, Моторолер, Скутер |
- Ціна: 822,02 ₴
