




Покришка 16х2.50 (64-305), безкамерна (TL), 6PR, Max. Load 136кг, "Chao Yang"
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкамерна покришка 16х2.50 (64-305) на скутер, електроскутер.
Шина має шість шарів нейлонового корду (6PR).
Максимальне навантаження (Max. Load): 136кг.
Містить 50% гуми.
Гума виробництва Китайського бренду "ChaoYang". Заснований понад 50 років тому, сьогодні це один із найсучасніших заводів у Китаї з виробництва шин різного призначення: для вантажних і легкових автомобілів, мотоциклів, велосипедів, а також промислових і сільськогосподарських шин.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Chaoyang |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шини | Радіальна |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 2.25" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Навантаження, кг | 136 |
| Норма шарності | 6 PR |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
- Ціна: 634,80 ₴
