




Мотошина 120/70-12 58P (TL) 4PR, Load Range "B", "Deli Tire" SC-101
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкамерна мотопокришка 120/70-12 58P (TL) 4PR Nylon Cord, Load
Range "B" на мото з диском 12".
Виробництво Індонезійського бренду "Deli Tire".
Моторезина хорошої якості 50% гуми.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Deli Tire |
| Країна виробник | Індонезія |
| Індекс навантаження шини | 58 |
| Індекс швидкості | P |
| Вид шини | Радіальна |
| Висота профілю шини | 70 |
| Зовнішній діаметр шини | 19" |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| PR, норма шарності | 4 |
| Діаметр диска, дюйм | 12 |
| Діаметр колеса/диска | 19" |
| Марка | DeliTire |
| Матеріал | гума 50% |
| Навантаження, кг | 236 |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Тип | Диск |
| Тип шини | TL (безскамерна) |
| Тип шини для спецтехніка | Безкамерна |
- Ціна: 1 196 ₴

