



Покришка 3.00-10 41J, безкамерна "TL", (6PR), Load Range "D"
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Без камерна шина 3.00-10 модель "BOSS", використовується на скутерах,
мопедах з диском 10 дюймів.
Шина має шість шарів нейлонового корду (6PR).
Максимальне навантаження: 185кг (MAX LOAD)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Індекс навантаження шини | 41 |
| Вид шини | Радіальна |
| Зовнішній діаметр шини | 18" |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 3" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс швидкості | C |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Навантаження, кг | 185 |
| Норма шарності | 6 PR |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Тип мототехніки | Мопед, Моторолер, Скутер |
| Тип шини для спецтехніка | Безкамерна |
- Ціна: 552,92 ₴