




Покришка 4.00-8 55J, камерна (ТТ), 4PR, MAX LOAD 218кг, "Chao Yang" Шиповка
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камерна покришка 4.00-8 (55J) на мототехніку з диском 8 дюймів.
Покришка виробництва відомого Китайського бренду "Chao Yang".
Шина має чотири шари нейлонового корду (4PR), максимальне навантаження
218кг.
Покришка хорошої якості.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Chaoyang |
| Країна виробник | Китай |
| Індекс навантаження шини | 55 |
| Індекс швидкості | J |
| Вид шини | Радіальна |
| Зовнішній діаметр шини | 18" |
| Посадковий діаметр шини | 8" |
| Стан | Новий |
| Тип | Камерна "TT" |
| Ширина шини | 4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
- Ціна: 552,92 ₴