-20%










Покришка з камерою 4.10-6 (13х4.10-6) на дитячий квадроцикл, баги, (4PR)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Без камерна шина 4.10-6 (аналог 13х4.10-6) на дитячий квадроцикл, багі з диском 6".
Покришка має шипований протектор (10мм), 4 шари нейлонового корда (4PR)
Шина витривала, має тривалий термін експлуатації, показує гарну керованість і агресивне гальмування через більшості різновидів позашляхових ґрунтів (зарослих травою, гравійною трасе та скелястими стежками, по щільних ґрунтівках і навіть по снігу та асфальту).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шини | Радіальна |
| Висота профілю шини | 100 |
| Зовнішній діаметр шини | 12" |
| Посадковий діаметр шини | 6" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2 |
| Висота шипа | 1 см |
| Діаметр колеса мм | 310 |
| Норма шарності | 4 PR |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Тип | Квадроцикл |
| Ширина покришки (см) | 8 |
- Ціна: 552 ₴