




Покришка 110/90-17 M/С 60P (6PR), TUBELESS (TL), ENDURO "SHIHFA"
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкамерна мотокришка 110/90-17
Виробник "SHIHFA" В'єтнам.
Гума гарної якості, має 6 шарів нейлонового корду (6PR).
Максимальне навантаження (Max.Load): 250кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Max |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Індекс навантаження шини | 60 |
| Індекс швидкості | P |
| Вид шини | Радіальна |
| Висота профілю шини | 90 |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 17" |
| Навантаження, кг | 250 |
| Норма шарності | 6 PR |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
- Ціна: 1 830,80 ₴
