




Покришка 3.00-21 57J, LOAD RANGE C, (ТТ), Max Load 230кг, (6PR), CROSS
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кросова камерна мотошина 3.00-21 (90/90-21) має 6-ти шаровий нейлоновий корд (6PR).
Індекс навантаження: 57 - 230 кг.
Індекс швидкості: J - 130км/ч.
Мотопокришка для диска з діаметром 21".
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Max |
| Країна виробник | Китай |
| Індекс навантаження шини | 57 |
| Індекс швидкості | J |
| Вид шини | Радіальна |
| Висота профілю шини | 90 |
| Посадковий діаметр шини | 21" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 3" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 21" |
| Навантаження, кг | 230 |
| Норма шарності | 6 PR |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Тип | Диск |
| Тип шини для спецтехніка | Пневматична |
- Ціна: 1 380 ₴