-16%










Покришка 4.10-18 (120/80-18,110/90-18) М/С 59P, (4PR), LOAD RANGE B, Enduro (ТТ)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камерна мотопокришка 4.10-18 (120/80-18,110/90-18), малюнок протектора "Enduro" на мото/скутер з диском R18`
Гума хорошої якості, має 4 шари нейлонового корду (4PR).
Індекс навантаження: 59 - 243кг
Індекс швидкості: Р - 150км/г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Індекс навантаження шини | 59 |
| Індекс швидкості | P |
| Вид шини | Радіальна |
| Висота профілю шини | 80 |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 4.10" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Навантаження, кг | 243 |
| Норма шарності | 4 PR |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Тип | Диск |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Скутер |
- Ціна: 1 196 ₴