




Покришка шипована 3.00-17 53L (120км/год), LOAD RANGE C, (8PR), MAX.LOAD 206кг, ТТ
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камерна мотошина 3.00-17 (90/100-17, 90/90-17, 100/80-17) має 8 шаровий нейлоновий корд (6PR).
Максимальне навантаження (MAX.LOAD): 206кг.
Індекс швидкості: L - 120км/год.
Мотопокришка для диска з діаметром 17.
Підходить для мотоциклів
Jianshe JS110-5 зад
Musstang МТ125 DINGO XL зад
Bajaj Boxer 150X перед
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Max |
| Країна виробник | Китай |
| Індекс навантаження шини | 50 |
| Індекс швидкості | J |
| Вид шини | Радіальна |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 3" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 17" |
| Навантаження, кг | 206 |
| Норма шарності | 6 PR |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Тип | Диск |
| Тип шини для спецтехніка | Пневматична |
- Ціна: 851 ₴
