




Колесо для мотоблок 5.00-12 (10PR)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Колесо на мотоблок 5.00-12 (10PR) в зборі.
Колесо 5.00-12 (10PR) в зборі із зовнішнім діаметром 560 мм, шириною 125 мм створено за всіма вимогами і стандартами експлуатації мотоблоків (Зубр, Нева, Мотор Січ, ДТЗ, Caiman, Добриня, Sadko, Белмотор), культиваторів (Texas, КПС, Крот, Бомет, Новато) та іншого сільськогосподарського, садового обладнання.
Максимальна вантажопідйомність колеса до 225 кг. Таку вантажопідйомність забезпечують сучасні та надійні матеріали диска і покришки. Диск розбірний з двох частин, не вимагає бортування шин. Виготовлений з штампованої легованої сталі 1,5 мм. Пофарбований олійною фарбою для більш тривалого терміну експлуатації. Диск розболтовка: 78мм х 110мм х М10 Діаметр центрувального отвору 70 мм. Шина з малюнком протектора «ялинка», виготовлена зі стандартної чорної гуми з нормою шаруватості 10PR - 10 шарів нейлонового корду.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | МТЗ |
| Країна виробник | Китай |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска, дюйм | 12 |
| Зовнішній діаметр | 560 мм |
| Норма шарності | 10 PR |
| Отвір під стопу | 70 мм |
| Тип | Інше |
| Товщина металу диска, мм | 1,5 |
- Ціна: 1 610 ₴